Rīgas Angļu ģimnāzija
Rīgas Angļu ģimnāzija

Plānotie karjeras pasākumi aprīlī

ATVĒRTO DURVJU DIENAS dažādās tālākizglītības iestādēs - aprīlī savas durvis ver un aicina skolēnus iepazīt tālākizglītības iespējas.

 

Atzīmējot starptautisko “Meitenes IKT nozarē” dienu, Cisco Networking Academy aicina ikvienu interesentu piedalīties un iegūt jaunas zināšanas kiberdrošības un datu zinātnes jomās!

Izaicini sevi, gūsti jaunas prasmes un saņem Learn-a-Thon dalības e-žetonu! Learn-a-Thon notiks no 15. - 26. aprīlim.

Uzzini vairāk un piedalies ŠEIT.

 

12.–19. aprīlī tiek atzīmēta Eiropas Jaunatnes nedēļa. Šis pasākums, ko katru otro gadu organizē Eiropas Komisija, veicina jauniešu iesaistīšanos, līdzdalību un aktīvu pilsoniskumu visā Eiropā un ārpus tās.

Pasākuma devīze “Jauniešu redzējums” (uzmanības centrā: demokrātija un Eiropas Parlamenta vēlēšanas). 2024. gada Eiropas Jaunatnes nedēļa notiek divus mēnešus pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām, kas paredzētas 2024. gada 6.–9. jūnijā. Tas nozīmē, ka galveno uzmanību debatēs pievērsīs demokrātijai un Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Šis ir īstais brīdis, kad Eiropas jaunieši var aktīvāk iesaistīties sabiedrības dzīvē un īstenot demokrātiju praksē. Uzzini vairāk ŠEIT.

 

Riga TechGirls izsludinam iespēju 2-3 sievietēm doties apmaksātā vizītē uz CERN, Eiropas kodolpētījumu organizācijas laboratoriju Ženēvā, Šveicē, jūnija beigās.

Brauciens sniegs iespēju iepazīties ar organizācijas pētījumu virzieniem, aktivitātēm, nozares izcilākajiem zinātniekiem un iepazīties ar karjeras iespējām, kas šeit tiek piedāvātas.

Pieteikties aicināta jebkura meitene un sieviete vecumā virs 16 gadiem, kas vēlas saistīt savu karjeru ar zinātni un tehnoloģijām.

Divām motivētākajām kandidātēm Riga TechGirls nodrošinās vizītes norisi un segs visus ceļojuma izdevumus.

Vairāk informācijas un pieteikšanās līdz 26. aprīlim ŠEIT. 

 

 

Rīgas Jauniešu centrs “Kaņieris” izsludina pieteikšanos brīvprātīgo apmācībām 2024.

Pieteikties aicināti jaunieši vecumā no 16 līdz 25 gadiem, kuri vēlas apgūt jaunas prasmes.

Pieteikšanās līdz 17. aprīlim ŠEIT. Vietu skaits ierobežots.

Apmācības norisināsies četras sestdienas:

Tematisko darbnīcu ciklu organizē un nodrošina Rīgas Valstspilsētas pašvaldības Izglītības, Kultūras un Sporta departaments.

Jautājuma gadījumā iespējams sazināties ar projekta vadītāju Annu Paulu Veidemani, rakstot uz anna.veidemane@riga.lv

 

 

No 8.-14.aprīlim pieteikšanās Studenta Kurpēs pasākumam, to piedāvā Latvijas Universitāte. Pasākums norisināsies nedēļā no 22.-28.aprīlim. Pasākums ar mērķi dot iespēju ikvienam vidusskolēnam vienu dienu iejusties studenta lomā, iepazīstoties ar studijām LU. Skolēnam kopā ar studentu būs iespēja piedalīties studiju procesā – lekcijās, semināros un laboratorijas darbos, iepazīt mācībspēkus, studiju programmu un infrastruktūru, uzzināt, kādas prasmes nepieciešamas, studējot attiecīgajā programmā, un kādas ir iespējas radoši izpausties ārpus studijām. Pieteikšanās nepieciešama, aizpildot anketu. 

 

13.aprīlī Rīgas Stradiņa universitātē - Atvērto Durvju dienaVisas dienas garumā RSU centrālajā ēkā (Dzirciema ielā 16), RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā (Anniņmuižas bulvārī 26a) un Farmācijas studiju un pētniecības centrā (Konsula ielā 21) notiks dažādas aktivitātes. Varēsiet satikt mācībspēkus un studentus, noklausīties informatīvas lekcijas, piedalīties ekskursijās, kā arī izbaudīt izklaides programmu. Vairāk informācijas lasi: https://www.rsu.lv/notikumi/atverto-durvju-diena-2024 

 

Līdz 15.aprīlim aicina pieteikties programmā "Iepazīsti tehnoloģijas", organizē Riga Tech Girls. Visiem, kas pieteikušies būš iespēja paplašināt redzesloku un iegūt jaunas zināšanas sev ērtā laikā un vietā, iepazīties ar dažādiem informāciju tehnoloģiju (IT) virzieniem, izprast, kādas iespējas rada tehnoloģijas un kā zināšanas par tām var noderēt jebkurā citā nozarē, uzzināt, kā rīkoties, ja rodas interese un vēlme pārkvalificēties darbam IT nozarē, dzirdēt dažādus IT jomā strādājošus speciālistus, kuri ne vien dalās ar zināšanām, bet arī sniedz programmas dalībniekiem nepieciešamo atbalstu un motivāciju. Apmācības bezmaksas, latviešu valodā. Pieteikšanās līdz 15.aprīlim, saitē te.