Rīgas Angļu ģimnāzija
Rīgas Angļu ģimnāzija

Plānotie karjeras pasākumi maijā

 

ATVĒRTO DURVJU DIENAS dažādās tālākizglītības iestādēs - aprīlī savas durvis ver un aicina skolēnus iepazīt tālākizglītības iespējas.

16. maijā plkst. 16.30 Rīgas jauniešu centrs "Kaņieris" (Kaņiera iela 15) notiks informatīva darbnīca jauniešiem par sociālo uzņēmējdarbību.

Tevi gaida:

Pieteikšanās ŠEIT.

 

 

Skolēni vecumā no 15 līdz 20 gadiem tiek aicināti iesaistīties programmā „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs”.

Reģistrēties darbam vasaras brīvlaikā skolēni varēs no 2024. gada 2. maija, aizpildot pieteikuma veidlapu NVA vietnē. Uzzināt vairāk un pieteikties var ŠEIT.

 

Vai tu jau zini, ko darīsi pēc skolas pabeigšanas?

Nezini? Uzzināsim kopā!

Piesakies karjeras programmai!

BEZMAKSAS programma, kas paredzēta 9.-12. klašu skolēniem, lai veicinātu viņu pārliecību par sava nākotnes karjeras ceļa izvēli. Četru nodarbību cikls, kura ietvaros jaunieši ar kouču palīdzību uzzinās vairāk par sevi, tiksies ar vieslektoriem un speciālistiem, kā arī izstrādās plānu savai profesionālajai nākotnei pēc skolas pabeigšanas!

Nodarbības notiks KLĀTIENĒ š.g. maijā, katra ilgs no plkst. 15:45 līdz aptuveni plkst. 20:00. Lokācija - Rīga, Latvija.

Nodarbību tēmas:

6.05. (pirmdiena) -- Kādas ir manas prasmes un mērķi?

9.05. (ceturtdiena) -- Kādas ir manas studiju iespējas?

20.05. (pirmdiena) -- Kas man vēl ir vajadzīgs, lai pieņemtu lēmumu?

23.05. (ceturtdiena) -- Ko es darīšu pēc skolas pabeigšanas?

Uzzini vairāk, zvanot (+371 20078607) vai jautājot soc. tīklos!

Šis projekts ir tapis Junior Achievement Latvia Līderu programmas ietvaros. Projektu atbalsta Rīgas Tehniskā universitāte.

 

 9. un 10. maijā jau septīto reizi Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē, notiks nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2024! Abās konkursa dienās no plkst. 9.00 līdz 15.00 aicinām skolēnus, viņu vecākus un pedagogus apmeklēt konkursu SkillsLatvia 2024 un iepazīt plašo profesiju klāstu un profesionālās izglītības mācību iespējas, piedalīties prasmju stafetē, orientēšanās spēlē, viktorīnā un citās aktivitātēs! Ieeja pasākumā un autostāvvieta būs bez maksas!

Par pasākumu uzzināt vairāk varat ŠEIT.

 

25.maijā (12:00 - 15:00) notiks Atvērto durvju diena Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijā(Rīga, Ezermalas iela 8b).

Pasākumā būs iespēja:

Lai pieteiktos un iekļūtu mūsu slēgtajā teritorijā, ir laicīgi jāreģistrējas, tāpēc aicinām interesentus, kas piedalīsies Atvērto durvju dienā, aizpildīt pieteikuma anketu šeit: https://bit.ly/NAA_ADD_2024