Rīgas Angļu ģimnāzija
Rīgas Angļu ģimnāzija

“Future Heroes” jaunā līdere

Valsts izglītības satura centra meiteņu līderības programmas “Future Heroes” dalībnieces ceturtajā sezonā atbalsta 12 “lielās māsas”, kuras tika izvēlētas konkursa kārtībā.

Pavasarī absolvējot programmu “Future Heroes”, tās dalībnieces nereti pārņem skumjas, jo līdz ar to noslēdzas viena aizraujoša viņu dzīves grāmatas nodaļa. Tomēr ikvienai ir iespēja  iesaistīties nākamās sezonas sagatavošanā un arī īstenošanā. Savas līderības un organizatoriskās prasmes šogad turpināja pilnveidot 12 “Future Heroes” iepriekšējo gadu absolventes. Viņas kā brīvprātīgās jeb “lielās māsas” sniedza atbalstu gan jaunajām dalībniecēm, gan arī mācījās pašas, uzņemoties iniciatīvu dažādu programmas aktivitāšu veidošanā. Tā ir iespēja līdzīgi domājošām, motivētām un aktīvām meitenēm veidot vienotu un atbalstošu kopienu un sajust māsības spēku. 

Arī Rīgas Angļu ģimnāzijas skolniece Elīza Iltnere ir viena no šīm 12 “lielajām māsām”, kura aktīvi iesaistījās un līdzdarbojās programmas kopradīšanā: “Es izlēmu iesaistīties arī šajā sezonā, jo programmā biju iesaistīta jau 3 gadus un vēlējos palikt. Zināju, ka man vēl šajā programmā ir ko iemācīties, pieredzēt un cilvēki, kurus iepazīt. Tā kā biju nedaudz savādākā lomā šogad, tad bija jāapgūst jaunas lietas, kā strādāt un organizēt savu un citu meiteņu, komandu darbu. Nebija viegli, bet man ļoti patika, es izbaudīju to, ko daru.”

 

Vairāk par Future Heroes programmu:

https://futureheroes.lv
https://www.youtube.com/channel/UCTemp4ZY8ei-r6hwFuVCzVA
instagram.com/futureheroeslatvia
facebook.com/FutureHeroesLatvia